Skip to Content

numerologia

Liczba jest istotą wszystkich rzeczy.

Przyjaciel to drugi ja; przyjaźń to stosunek liczb 220 i 284.

Pitagoras

 

Prawda przychodzi do nas na wiele różnych sposobów.

Odkrywamy ją w wyciszeniu umysłu, poruszeniu serca, w uśmiechu Przyjaciela , położonej Karcie Tarota, uczuciu, jakie przyszło ze znakiem Runy, wrażeniu po odkryciu znaczenia Liczby.

Jest wiele scieżek poznania. 

    Numerologia - to jedna z nich. Jak wyciągniety palec Świadomości – wskazuje te miejsca w nas samych, o których, albo dawno już zapomnielismy, albo przesłoniły je trudy życia, lub też przestalismy wierzyć w ich istnienie. Pokazuje najwspanialsze skarby naszej osobowości. Uczy, jak je odsłaniać, ujawniać światu i cieszyć się nimi.

gwiazda pitagorejska    Rodzimy się, żyjemy, znowu się rodzimy… Nie pamietamy w jakim celu przyszlismy na Ziemię... jednak zapis tego, jak mają potoczyć się nasze losy –JEST. Istnieje.

Trzeba tylko umieć go odczytać. Uwierzyć w  nieomylność BOSKIEGO PLANU.

Numerologia może Ci w tym pomóc.

Wytyczy i rozjaśni ścieżki Twojego życia, odkryje klucz do Prawdy, Radości i Miłości, odtworzy sens Twojej Misji na Ziemi. 

Uwierz, że Jesteś cząstką Boskiego Zamysłu.

Zapraszam Cię do odkrywania tej pasjonującej wiedzy.

    Wspólnie ze mną wybierz się w swiat magii Symboli. Poznaj swoje niepowtarzalne wibracje. Przekonaj się o potencjale i mocy Liczb Twojego Życia. Dowiedz się, czy jesteś obdarzony indywidualnością i oryginalnoscią JEDYNKI, czy tez taktem i dyplomacją DWÓJKI, a może kreatywnoscią  TRÓJKI, lub pracowitością CZWÓRKI...

Jeśli zechcesz, chętnie Ci pomogę, napisz do mnie podając swoją datę urodzenia oraz imiona i nazwiska z aktu urodzenia.