Skip to Content

mandale

...wszystko jest ENERGIĄ

    Rodzimy się z energetyczną Pieczęcią Wibracji Gwiazd i Liczb. Pieczęć ta jest niepowtarzalna, jedyna, doskonała. To informacja i potencjał na całe życie. Odkryłam, że nie tylko można o niej opowiadać, ale także Pieczęć tę malować - przekładając ją na język kolorów i kształtów.

    Tak właśnie  stworzyłam unikalną Mandalę - Yantrę,  wibrującą najwspanialszą emanacją naszej niezwykłej Esencji. Wibrację Liczb zamieniam na Wibrację Barw. Powstają wyjątkowe w swoim pięknie i harmonii Złotego Podziału Portrety  Duszy.

    Patrząc na swój Portret, swoją Mandalę - zestrajamy się z najdoskonalszą Wibracją nas samych. Podnosimy swoją energię, zbliżając się do Ideału, jakim w Istocie Jesteśmy. Ta energia nas uwzniośla i uzdrawia.

    Dobrze jest być w obecności Mandali jak najczęściej. Można ją sobie powiesić w formie obrazka w domu lub w pracy, można ją też umieścić na pulpicie komputera bądź telefonu komórkowego.

Jej dobroczynne, kojące i ochronne działanie jest sprawdzone i potwierdzone!

    Jeśli chcesz mieć własny, uzdrawiający Portret Duszy napisz do mnie   soulart@soulart.pl  podając swoją datę urodzenia oraz imiona i nazwiska z aktu urodzenia.